آستر اپوکسی بتن پارس  :

آستر اپوکسی بتن پارس با چسبندگی ومقاومت‌های مکانیکی عالی، به عنوان یک سیستم یک لایه ویا به صورت آستر در یک سیستم پوششی چند لایه سطوح فلزی را دربرابرخوردگی‌های شیمیایی و مکانیکی محافظت می‌نماید.از آستر اپوکسی بتن پارس به عنوان لایه اول (آستر) در سیستم‌های مختلف پوششی برای حفاظت از سطوح فلزی و تأسیسات صنعتی جدید یا در زمان تعمیر ونگهداری واحدهای صنعتی برای رنگ‌آمیزی مجدد استفاده می گردد .قبل از اجرای عملیات رنگ‌آمیزی سطح فلز باید به خوبی تمیز و آلودگی‌های احتمالی و چربی‌ها از روی سطح برطرف شوند.

روش اجرایی :

آستر اپوکسی بصورت یک مخلوط دو جزیی  با نام های اختصاری A  و  B داده شده است که باید قبل از مصرف ترکیب A را به خوبی مخلوط نمایید و سپس ترکیب B را به آرامی به آن اضافه و عمل هم زدن را ادامه دهید تا مخلوط به خوبی یکنواخت شود.

مخلوط آماده شده پس از ۲۰ دقیقه از زمان ترکیب تا ۴ ساعت قابل مصرف می‌باشد. هنگام اجرای رنگ‌آمیزی از مخلوط بدست آمده  به نسبت ۱۰ تا ۲۰ درصدبا تینر مخلوط و سپس استفاده نمایید. بهترین روش مصرف استفاده از تجمع پاشش بدون هوا است ولی از سیستم پاشش معمولی نیز می‌توان استفاده نمود.

درجه حرارت پاشش جهت رنگ‌آمیزی از ۵+ تا ۴۰ درجه سانتیگراد است. در صورت رنگ‌آمیزی درمحیطهای بسته، تهویه مناسب محیط الزامی است.

ازرنگ‌ آمیزی در فضاهای آزاد در هنگام بارندگی و وزش شدید باد خودداری نمایید . بلافاصله پس از استفاده پیستوله، شیلنگها، ابزار و لوازم کار را که به رنگ آغشته شده‌اند با تینر شستشوو سپس خشک نمایید.

در صورت باقی ماندن مقداری رنگ و هاردنر ترکیب نشده در ظروف، درب آنها را به خوبی بسته تا از خشک شدن و ضایعات رنگ و سایر خطرات و عوارض احتمالی جلوگیری شود.

ملاحظات:

نحوه نگهداری :

یک سال در بسته بندی اولیه ، دور از تابش طولانی نور خورشید ، در دمای ۵ الی ۳۵ درجه سانتیگراد قابل نگهداری می باشد.

بسته‌بندی :

(ترکیب A اپوکسی): ظروف فلزی ۲۰ لیتری

(ترکیب Bسفت کننده): ظروف فلزی ۵ لیتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید